Penghantaran percuma untuk pesanan melebihi RM100.00
PPN : Jangan Risau !!! Kami masih memproses dan menghantar pesanan anda seperti biasa menggunakan courier. Pembelian hanya secara e-dagang dan tiada pembelian di kedai.
RM20.90 - RM40.90
# DIY Robotic Kit STEM STEAM Family Kid Toy Electronic Science School RBT Projek Educational Project Engineering
Price RM20.90 - RM40.90
Availability 74
ITEM
34 left
9 left
22 left
1 left
2 left
1 left
Quantity
Description
Highlight

Variant of DIY Robotic Kit STEM STEAM Family Kid Toy Electronic Science School RBT Projek Educational Project Engineering

+ Kit pembelajaran kanak kanak (Kid Kits) merupakan salah satu inisiatif terbaru Nadi Eleczone Solutions untuk memperkenalkan pembelajaran elektronik sebagai pendedahan awal diperingkat kanak- kanak. Kid kits ini bertujuan untuk merangsang minda kanak- kanak seawal usia 5 tahun sehingga umur 12 tahun selain boleh membina masa yang berkualiti diantara ibu bapa dan anak anak. Pembelajaran Kid Kits ini banyak mempraktikkan konsep reka cipta mudah seperti sambungaan block LEGO dan asas elektronik seperti menggerakkan motor menggunakan bateri.

+ Set Kanak Kanak Reka Cipta Bersama Keluarga ( https://www.nadieleczone.com/ulasan-produk/set-kanak-kanak-reka-cipta-bersama-keluarga/ )

+ Komponen yang akan anda dapat adalah mengikut variasi yang dipilih anda :

- Kereta Kebal : Kit Kanak Kanak - Kereta Kebal Si Pejuang ( https://www.nadieleczone.com/ulasan-produk/kit-kanak-kanak-kereta-kebal-si-pejuang/ )

- Si Kuning Comel : Kit Kanak Kanak Si Kuning Comel Belajar Merangkak ( https://www.nadieleczone.com/ulasan-produk/kit-kanak-kanak-si-kuning-comel-belajar-merangkak/ )

- Baby Shark : Kit Kanak Kanak - Robot Baby Shark Doo Doo Doo ( https://www.nadieleczone.com/ulasan-produk/kit-kanak-kanak-robot-baby-shark-doo-doo-doo/ )

+ Variasi lain permainan elektronik :

- Electric Airplane : DIY Rechargeable Electric Airplane ( https://nadieleczone.com.my/025-Collection/diy-rechargeable-electric-airplane-aircraft-kapal-terbang-pesawat-ringan )

- Line Standard Robot : 1 unit Line Follower Robot Standard Version Random Color ( https://nadieleczone.com.my/025-Collection/line-follower-robot-intelligent-tracing-robot-version-for-kid )

- Line Penguin Robot : 1 unit Line Follower Robot Penguin Version Random Color ( https://nadieleczone.com.my/025-Collection/line-follower-robot-intelligent-tracing-penguin-version-for-kid )

What's in the box

Variant of DIY Robotic Kit STEM STEAM Family Kid Toy Electronic Science School RBT Projek Educational Project Engineering